Mēbeles pēc pasūtījuma


Mīkstās un korpusa mēbeles –interjera priekšmeti, kuri risina veselu uzdevumu kompleksu. Lai tās ideāli iederētos konkrētās telpās, ir svarīgi ievērot stingrus izstrādājumu izmēru parametrus un kopējo stilistisko virzienu. It īpaši tāda vajadzība ir jūtama, tā teikt komercmēbeļu segmentā.

Mēbeles pēc pasūtījuma restorāniem, kafejnīcām un bāriem, viesnīcu numuriem, lieliem vai maziem, bet mūsdienīgiem ofisiem, uzgaidāmām un citām telpām – šos un ne tikai jautājumus var vienkārši risināt ar interneta veikala daudzmebeles.lv palīdzību.

Kādas mēbeles var pasūtīt pie mums?


  • Dīvāni, krēsli, dažādu konstrukciju un konfigurāciju gultas.
  • Funkcionālus mēbeļu elementus no dažāda pec cenas materiāla.
  • Korpusa mēbeļu komplektus, vienotus ar kopēju dizainu.
  • Sekcijas, iebūvētus skapjus, plauktus.
  • Mēbeļu elementus, ievērojot stilu, dizainu, parametrus.

Mēbeļu projektēšana pēc pasūtījuma


Jūs varat izmantot standarta idejas un rasējumus – mūsu bāzē ir daudz stilīgu, funkcionālu, un ērtu risinājumu. Vai pasūtiet mīksto un korpusa mēbeļu projektēšanu pēc pasūtījuma. Tāda izvēle ļaus radīt mēbeles, kuras pildīs konkrētus uzdevumus, ņemot vērā telpas specifiku.

Kā viss notiek?


Klienti mums izstāsta savas vēlmes, mēs veicam visu telpu mērījumus.Tad piedāvājam risinājumus. Šajā darba posmā pasūtītājs var mierīgi ieviest jebkuras korekcijas. Mīksto un korpusa mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma tiek veikta tikai pēc dizaina projekta saskaņošanas. Tieši tāda pieeja ļauj mums garantēt galveno: klients saņem rezultātu, kurš viņu apmierina uz 100%. Mēs esam gatavi sadarboties ar fiziskām un juridiskām personām. Piedāvāsim nestandarta risinājumus restorānu, viesnīcu, bāru, Rīgas klubu mēbeļu ražošanā. Laipni gaidīti!