Produkcijas piegāde:

Jebkurš, iegādājoties preci interneta veikalā, vēlās būt pārliecināts, ka saņems to laikā, tieši tādā veidā, kā tā tika pasūtīta. Visu to pilnā mērā sniedz daudzmebeles.lv.

Mīksto un korpusa mēbeļu piegāde tiek nodrošināta pēc iespējas ātrākos tērmiņos. Pirms jūsu izvēlētas preces piegādes, mēs obligāti sazināsimies ar pasūtītāju, lai precizētu: cenu, adresi, un piegādes laiku.

Piegāde tiek nodrošināta ar mūsu transportu. Mūsu autoparka mašīnas regulāri iziet TA, un vienmēr ir gatavas ekspluatācijai. Nepieciešamo transporta vienību esamība ļauj mums operatīvi organizēt korpusa mēbeļu, mīksto mēbeļu piegādi katram klientam.

Iespējama pašizvešana no veikala, kurš atrodas Maskavas ielā 322B (Rīga) vai Stūrmaņu ielā 29 (Rīga). Paziņojiet iepriekš mūsu menedžerim par to, ka vēlaties izņemt preci patstāvīgi. Laipns izsniegšanas punkta personāls izsniegs pasūtījumu.

Piegādes cena:

  • 8-27 EUR – cena par piegādi pa Rīgu, precīza cena tiek izrēķināta par attālumu no tirdzniecības punkta līdz piegādes adresei.
  • No 15 EUR – cena pa Latviju (Rīgas rajons).
  • No 50 EUR – cena par piegādi pa Latviju. Gala cena ir atkarīga no attāluma.

Preces piegādes garantija bez defektiem.

Iegādājoties preci pie mums, katrs pircējs var būt pārliecināts par to, ka mīkstās un korpusa mēbeles tiks piegādātas bez defektiem. Mēs garantējam precizitāti visos etapos: iekraušana, pārvadāšana un izkraušana. Mūsu darbinieki strādā akurāti, operatīvi un precīzi.

Cenas un piegādes tērmiņu sarunājiet iepriekš. Menedžeris izrēķinās cenu, ņemot vērā adresi, preci, kā arī precizēs izstrādājumu piegādes laiku.